Ogłoszenia Przemyśl w Globalny-Przemyśl.pl to Twój nowy partner w mieście!

Informacje kontaktowe
Napisz do OBPON
: 000000000
: PLN 2,250.00
Więcej informacji
OBPON ogłasza rekrutację

Dla naszego Klienta, Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osoby do pracy na stanowisko

Pracownik biurowy
praca stacjonarna dla osoby z orzeczeniem o
niepełnosprawności w Przemyślu

Podstawowe obowiązki:
• obsługa Klienta internetowego,
• obsługa urządzeń biurowych,
• redagowanie pism firmowych,
• udział w akcjach marketingowych,
• podejmowanie działań zmierzających do pozyskiwania Klientów,
• profesjonalna obsługa i sprzedaż według standardów obowiązujących w firmie.

Wymagania:
• znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,
• komunikatywność,
• otwartość na nowe wyzwania,
• chęć rozwoju, wysokie zdolności interpersonalne,
• terminowość i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:
• umowę o pracę,
• wynagrodzenie: 2250 brutto plus premia uznaniowa,
• praca w godzinach 07:00-15:00 lub 09:00-17:00.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.
W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Oglądane 3 razy
Dodaj Reklame!

Ogłoszenia Przemyśl