INFO

Globany-Przemysl.pl


Twój Globalny-przemyśl, to centrum informacji z których dowiesz się o promocjach, imprezach, wydarzeniach, jaki film jest w kinie, przejrzysz najnowsze gazetki, skorzystasz z forum , dodasz ogłoszenie, uzyskasz informacje na temat urzędów i wiele więcej… Jednym słowem całe miasto w zasięgu ręki! Mało tego zawsze możesz wybrać usługę i zobaczyć jak do niej trafić, ponieważ pokażemy ci trasę! Jak to zrobić? Proste! Wejdź w wybrany profil, otwórz zakładkę lokalizacja i pod mapą wpisz swój adres, a system wyznaczy ci trasę pieszo, samochodem, rowerem a nawet komunikacją! Staramy się na bieżąco ulepszać serwis. Wciąż dodajemy nowe opcje, kategorie i zakładki w profilach! Co nas skłoniło do powstania tej strony? Otóż dezinformacja i brak czegoś w tym stylu! Czy nie fajnie będzie wejść i zobaczyć co zbliża się niebawem lub gdzie i za ile coś kupimy lub załatwimy? Masz firmę udostępnij swoje informacje, cenniki, menu, oferty! Teraz każdy trafi do Ciebie bez problemu, a Ty nie będziesz już narzekać na brak klientów! Ile razy bywało tak, że szukaliśmy fryzjera a był tuż za rogiem? Szukaliśmy szkoły z profilem nauczania specjalnie dla nas? Teraz będzie to w Globalny-Przemysl.pl


Dodaliśmy możliwość dodawania wydarzeń typu: promocja, wyprzedaż, impreza itd. Każde wydarzenie można połączyć z profilem firmowym w serwisie jeśli go posiadasz. Wchodząc wtedy w wydarzenie użytkownik zobaczy informację, że dane wydarzenie połączone jest z tą firmą. Każde dodane wydarzenie będzie widoczne  na mapie na stronie głównej w postaci ikonki z nazwą kategorii w której zostało dodane.  


To proste! Zarejestruj się w serwisie i dodaj działalność w wybranej kategorii. Po tej czynności masz już swój własny profil i możesz dokonywać w nim zmian kiedy chcesz. Możesz dodać wydarzenie i połączyć je ze swoja firmą. Kolejną opcją jest tablica ogłoszeń w której zamieścisz lokalne ogłoszenia np. o zatrudnieniu lub sprzedaży przedmiotu.  Dodanie promocji, usług,reklam i czego tylko dusza zapragnie nie było jeszcze tak proste…


Aktualnie serwis jest w testach i nic nie kosztuje! Śmiało możesz korzystać i testować. Jeśli się coś zmieni na pewno Cię poinformujemy!

Globalny-Przemysl


 
Uwaga: Regulamin serwisu nie jest jeszcze w pełni ukończony i ulegnie on zmianie… Do tego czasu obowiązuje aktualny regulamin, a korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe!